PASLAUGOS

AUTOBOKŠTELIŲ NUOMA

Pagrindinė MB „Kelta“ veikla – MB Sprinter 311 TL 2150 autobokštelio nuoma. Patikimos įrangos dėka, atliekami įvairūs darbai aukštyje: medžių genėjimas, lauko reklamos tvirtinimas – tentų kabinimas, pastatų išorės apdailos darbai ir pan. Autobokštelių strėlių aukštis – nuo 20 iki 32 metrų. Patikima, tvarkinga įranga ir visos reikalingos licencijos MB „Kelta“ darbuotojams leidžia atlikti profesionaliai ir patikimai visus užsakomus darbus.

MEDŽIŲ GENĖJIMAS

MB „Kelta“ įmonė, turinti nuosavus autobokštelius ir kitą specialią įrangą, atlieka medžių pjovimo, genėjimo, šakų išvežimo, sklypo valymo darbus.

Turimų transporto priemonių pagalba atliekami kelmų gręžimo ir rovimo darbai.

Atliekant medžių genėjimo kirtimo darbus, būtina išsiaiškinti ar medžius galima tvarkyti savarankiškai, ar reikalingas nustatytos formos leidimas. Privačiose valdose gyvenantis žmogus, norintis genėti arba pjauti medį, augantį nuosavoje valdoje, turi gauti specialų leidimą tik tuo atveju, jei medis yra saugotinas. Tokie medžiai pažymėti žemės sklypo ribų plane ir žemės nuosavybės dokumentuose. Dėl šių medžių tvarkymo asmuo turi kreiptis į miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrių arba rajono seniūniją. Vaismedžių tvarkymui leidimų nereikia.

Jeigu pjaunant medį būtinas elektros tinklų atjungimas, prašome kreiptis į elektros tinklų informaciją bendruoju telefonu: 1802.

Prašymui reikalingi dokumentai:

• Valdos nuosavybės dokumentų kopija
• Žemės sklypo ribų plano kopija
• Prašymas savivaldybėje arba seniūnijoje

Prašymo genėti medžius pavyzdys

Parsisiųskite prašymo genėti medžius forma

Kilus klausimams kreiptis:

Kauno mieste

Vyr. specialistas Ovidijus Petrulis
Tel.: 8 37 422660
ovidijus.petrulis@kaunas.lt

Dokumentų pateikimas:
Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas

Kauno rajone

Kreiptis į klientui priklausančią seniūniją

ELEKTROS DARBAI AUKŠTYJE

MB „Kelta“ įmonėje dirba sertifikuoti darbuotojai, kurie atlieka įvairius lauko apšvietimo darbus:

• Lauko šviestuvų tvarkymas ir keitimas
• Ilgalaikė lauko šviestuvų priežiūra
• Naujų lauko šviestuvų tvirtinimas
• Šventinis pastatų ir medžių puošimas
• Elektros įrenginių montavimas
• Kitos paslaugos

LAUKO REKLAMOS PASLAUGOS

MB „Kelta“ darbuotojai atlieka lauko reklamos darbus: keičia reklaminius tentus, juos tvirtina prie stovų, nuolatos prižiūri. Taip pat gamina reklamines konstrukcijas ir šviesdėžes.

Reklaminių tentų gamyba ir montavimas:
Jums reikia didelės ir ryškios reklamos? Tentas – puikus pasirinkimas ne tik trumpalaikei, bet ir ilgalaikei reklamai. Tentas montuojamas ant pastatų sienų, metalinių konstrukcijų ir netgi pritaikomas interjere. Jeigu jums reikia stulbinančios reklamos – kreipkitės į mus.

Gamybos proceso eiga:
• Norima reklama sumaketuojama kompiuterio ekrane, naudojant grafines programas. Tentų gamybos failo formatas gali būti sukurtas CorelDraw (.cdr), Adobe Indesign (.indd), Adobe Photoshop (.psd), Adobe Illustrator programomis. Šią paslaugą gali atlikti ir užsakovas, ir mūsų įmonės darbuotojai.
• Paruoštas failas persiunčiamas į plačiaformatį spausdintuvą. Reklama atspausdinama ant PVC audinio, kuris atsparus aplinkos poveikiui.
• Atspausdintas tentas ruošiamas apkalimui. Užlankstomi ir užlydomi tento kraštai, kalami metaliniai žiedai.
• Atliekami tento kabinimo darbai.